Poradenství v oblasti úspor tepelné energie

Kulové kohouty Schwer

dodáváme nerezové kouhouty Schwer

Kulové uzávěry v mnohých aplikacích obstály jako velmi spolehlivé a kompaktní uzavírací armatury. Různé konstrukce, jako jsou dvojcestné, třícestné a čtyřcestné kulové uzávěry ve spojení s různými formami kulových vývrtů se dají libovolně kombinovat podle použití a potřeby. Nerezové kulové uzávěry nabízejí díky své jednoduché konstrukci rychlé a přesné přepínání.

 

Nerezové kulové uzávěry se servopohonem nabízejí čisté a finančně výhodné řešení především pro automatizaci (elektricky či pneumaticky ovládanou) díky přímému nástavbě na přírubu DIN/ISO 5211.

 

Nerezové kulové uzávěry od Schwer Fittings jsou k dispozici s různými možnostmi připojení, jako je vnitřní závit podle DIN/ISO 228 nebo oboustranné svarové ukončení podle DIN 3239, stejně jako dvojdílný či trojdílný kryt.

 

Nerezové zpětné ventily jsou nabízeny s různými přípoji a velkým počtem ventilových pružin pro různé otevírací tlaky.

 

Nerezové jehlové ventily jsou díky jednoduché a komplexní konstrukci vybaveny otočným kovovým ventilovým kuželem a jsou vhodné jako ventily regulující množství i jako uzavírací armatury.

Závitové 

jednodílný A-BV1XG, jednodílný A-BV1XGR, jednodílný s motýlkovou pákou A-BV1XFG, mini A-BVXMG, mini  A-BVXMG-IA, jednodílný A-BVE, jednodílný A-BVE-FL, dvoudílný A-BV2, dvoudílný 2000 psi A-BV2-G-2000, dvoudílný A-BV2-FL, dvoudílný A-BV2-OV, dvoudílný A-BV2-RS, dvoudílný A-BV2G-RH, dvoudílný A-BV2-GR, dvoudílný s motýlkouvou pákou A-BV2-GR-FL, trojdílný A-BV3G, trojdílný A-BV3TG-F, trojcestný A-3BVG-F, čtyřcestný A-4BVG, Eco-vícecestný A-WCPV

 

S přírubami 

přírubový A-BV1-F, dvoudílný přírubový A-BV2-F, trojdílný přírubový A-BV3-F

 

Navařovací

trojdílný A-BV3, trojdílný A-BV3-OS, trojdílný A-BV3-T, trojdílný A-BV3-T-F

 

Se zářezným prstencem

dvoudílný s připojením na prstenec A-BV2SR, mini A-BVM, mini A-BVMG, mini A-BVMN

 

Vysokotlaké

A-BVH, A-BVH-G-N, trojcestný A-3BVHG

 

S pohony

trojdílný A-BV3G-F, trojdílný A-BV3DN-F, dvoudílný A-BV2G-F, s pohonem pneumatickým jednočinným A-PAE-BV3G, s pohonem pneumatickým jednočinným A-PAE-BV3DN, s pohonem pneumatickým jednočinným A-PAE-BV2G, s pohonem pneumatickým dvoučinným A-PAD-BV3G, s pohonem pneumatickým dvoučinným A-PAD-BV3DN, s pohonem pneumatickým dvoučinným A-PAD-BV2G, s elektropohonem 24 V A-EAL-BV3G, s elektropohonem 24 V A-EAL-BV3DN, s elektropohonem 24 V A-EAL-BV2G, s elektropohonem 220 V A-EAH-BV3G, s elektropohonem 220 V A-EAH-BV3DN, s elektropohonem 220 V A-EAH-BV2G

 

Kontakt

Miloslav Bořil

mboril@volny.cz

Soběsuky 58
798 03 Plumlov

+420 606 263 543
+420 582 393 584

Vyhledávání