Nemovitosti prodej


Krásný dům na výjimečném místě

Nabízíme k prodeji krásný dům na výjimečném místě - Plumlov, Sadová 592. Rodinný dům leží v klidné ulici s krásným okolím nad Plumlovskou přehradou. Exkluzivita lokality je dána kombinací blízké přírody, udržovaných zahrad, nových komunikací a blízkostí centra Plumlova se zámkem a občanskou vybavenostíCena 6.750.000,-Kč


Rodinný dům leží v klidné ulici s krásným okolím nad Plumlovskou přehradou. Takových míst není mnoho.

Dům je postaven v klasickém stylu ovšem s nadstandardními moderními technologiemi podlahové vytápění TČ a infrapanely, stropní LED osvícení aj. Je obklopen nádhernou zahradou. Na slunné terase se nachází bazén s elegantním zastřešením a samozřejmě také vyhřívaný TČ. Dům je po kolaudaci v r. 2005, pečlivě udržovaný a rekonstruovaný v r. 2016.

Interiér domu klasika i moderní technologie

Vnitřní zařízení domu nabízí zázemí na více jak 120 m2 plochy v podobě velkého obyvacího prostoru s jídelnou a kuchyní, který je přímo napojen na slunnou terasu s bazénem a zahradním domkem s posezením. Celková dispozice je 6+kk s velkou koupelnou včetně dalšího zázemí. Součástí domu je také garážové stání (možno snadno změnit na garáž) a zahradní domek.

Interiér domu je exkluzivně vytápěn podlahovým vytápěním (tepelným čepadlem) a infrapanely. Nejen vytápění, ale hlavně relaxaci nabízí kamenný krb (z přírodního pískovce a travertinu) v hlavním obyvacím prostoru. Dům je nadstardně zateplen 8 cm polystyrenu, dřevěnými eurookny orientovanými na jih a 40 cm minerální izolace v půdním prostoru. To vše umožňuje velmi nízké provozní náklady na energie cca 25 tis. Kč/ rok.

Pokoje

V současnosti je kromě velkého obyvacího prostoru           (s kuchyní a jídelnou) obyvatelům domu k dispozici velká ložnice a tři dětské pokoje.

Součástí je také technická místnost a úložné prostory ve velké chodbě s galerií v patře.

Osvětlení

V rámci poslední modernizace domu v r. 2016 bylo ve většině interiéru domu realizováno moderní LED osvícení    s integrací do stropních panelů.

Architektura domu je také v harmonii s okolní zahradou a přírodní krajinou v jejím okolí - schodiště, galerie a  dveře v nadstandardní výšce jsou z modřínového masivu. Zajímavostí je také interiér ložnice, kde jednu stěnu tvoří páskový obklad přírodním kamenem - brazilským křemencem.


Kontakt

Miloslav Bořil

mboril@volny.cz

Soběsuky 58
798 03 Plumlov

+420 606 263 543
+420 582 393 584

Vyhledávání